neden Pastannecim?

Hayaller paylaştıkça çoğalır

Pastalarımızı bir sanat eseri gibi hayallerden ilham alarak tasarlıyor ve en özel malzemelerle lezzetlendiriyoruz. 

Taze ve günlük üretim

Kimi çikolatalı kimi meyveli kimi fıstıklı sever. Teknolojik trendleri takip eden alt yapısı ile Pastannecim üretim merkezi müşterilerine kaliteli, taze ve günlük enfes tatlar sunar.

Müşterisi hazır franchise sistemi 

Pastannecim sadık müşteri portföyü, marka bilinirliği ve Ankara'da gelişmiş hizmet ağı ile yatırımcılarının planlanın üzerinde cirolara rahatlıkla ulaşılmasını sağlar.

Eğitim şart

Pastannecim personelin becerilerini, bilgi ve tutumlarını sistematik bir şekilde olumlu yönde değiştirerek bugün ve gelecekte daha başarılı olmasını sağlamak için eğitime gerekli önemi verir. 

Özel günleriniz daha ayrıcalıklı

Düğün, nişan, doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm kutlamalarda hayaller kadar tatlı pastalarıyla Pastannecim yanınızda. 

Happy Hour 

Kuruluşundan bu yana Pastannecim "happy hour" modeli ile müşterilere günlük, taze ve uygun fiyata pasta satışını gerçekleştirir. 

Doğru lokasyon doğru proje 

Pastannecim'e özel harita tabanlı yazılım sistemi ile kiralama yapılacak bölgede perakende cirosu yüksek yerler, rakip analizi ve hedef kitlenin yoğun olduğu bölgeler analiz edilmektedir.

Bizim gençlik sırrımız işimizden keyif almamız. 

Lezzeti sanatla ve tecrübeyle buluşturuyoruz. Pastannecim sektörde edindiği deneyimlerle işletmelerin karşılaşacağı riski ve işletme sorunları minimize eder. 

Biz büyük bir aileyiz. 

Pastannecim, mali, ticari ve finansal konular, personel ve operasyon desteği sunarak işletmelerin başarı şansını bire bir artırır. 

sizi arayalım

Seçtiğiniz ürün için sizi aramamızı ister misiniz?

Gönder