insan kaynakları 


insan kaynakları politikamız 

Pastannecim’in geleceğini, çalışanların sihirli elleriyle kuruyoruz. En değerli kaynağımız: “Çalışanlarımız.” Mesleğin en iyileri arasından seçtiğimiz çalışanlarımızın işlerini yenilikçi, yaratıcı ve dinamik bir çalışma ortamında, motivasyonla yapmalarını sağlamak, insan kaynakları politikamızın temelini oluşturuyor. Çalışanlarımıza, performansları doğrultusunda kariyer ve gelişim fırsatları yaratmayı hedefliyoruz.

bize katılın

Çalışanlarımızı seçerken, alanlarında “bilgili” ve “donanımlı”, aynı zamanda “idealist” olmalarına önem veriyoruz.
Pastannecim ailesine katılmak için: ik@pastannecim.com.tr adresine özgeçmiş gönderebilir veya web sitemizin İnsan Kaynakları sayfası üzerindeki özgeçmişi doldurarak başvuru yapabilirsiniz. Özgeçmiş taraması sonucu uygun bulunan adaylar, görevin niteliklerine göre belirlenen değerlendirme süreçlerine davet edilirler. Pastannecim ailesine katılacak adaylar, özel bir oryantasyon eğitimine alınırlar. 

pastannecim'de çalışmak

Çalışanlarımızın, işlerini adil bir ortamda ve güven içerisinde yapmaları bizim için son derece önemlidir. Eğitim ihtiyaçlarının belirlenmesi, gelişim noktalarının saptanması ve kariyer fırsatlarının öngörülebilmesi için 360 derece performans değerlendirme sistemi uyguluyoruz. Çalışanlarımızın müşteri ve hizmet odaklı performanslarını takip ediyor, adil bir ücretlendirme sistemi uyguluyor, çalışma koşullarını yan haklarla destekliyoruz. Çalışanlarımızın mutlulukları ve hayalleri de bizim için çok önemli çünkü biz tatlı bir aileyiz...

özgeçmiş formu

ekli dosyayı eksiksiz doldurup gönderen bireylerin formları dikkate alınacaktır.

haber listemize katılın

Sevdiklerinizin özel günlerini hatırlamak artık çok kolay. Özel günlerinizde özel tasarımlarımızla mutluluğunuzu paylaşıyoruz. Siz tasarlayın, biz hazırlayalım!

Gönder