hukuki şartlar ve gizlilik politikası

Pastannecim web sayfasını ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gizlilik politikamız www.pastannecim.com.tr sitesini ziyaret ettiğinizde geçerli ilkeleri içerir. 

Sitemizi ziyaret eden kullanıcılar, hiçbir şahsi bilgisini paylaşmadan ürünlerimizin fiyatlarına, görsel içeriklerine, iş başvurularına ve Pastannecim hakkındaki duyurulara ulaşabilir. Pastannecim hakkında görüş ve önerilerde bulunmak, ürünlerden, promosyonlardan düzenli olarak haberdar olmak, haber ve duyurularımızı takip etmek isteyen ziyaretçilerimiz kişisel bilgilerini bizlerle paylaşmaktadır. Bu bilgiler Pastannecim’in sizlere daha kaliteli hizmet verebilmek için istediği bilgilerdir. Pastannecim, kişisel bilgilerinizi, siparişlerinizi almak, ürün sunmak, ilginizi çekecek ürünlerimizden önermek amacıyla kullanmaktadır. Gizlilik politikamız gereği, müşterilerimizin bilgilerini saklamak ve en üst düzeyde korumak temel ilkemizdir. Müşteri bilgilerimiz üçüncü şahıs veya firmalarla paylaşılmaz. E-posta, telefon, adres gibi bilgilerinizi paylaştığınız takdirde bu bilgiler güvenilirliği test edilmiş donanım ve yazılımlarla korunmaktadır. Sitemizde paylaştığınız bilgileriniz gerekli birime ulaştırılmakta ve saklanmaktadır. Pastannecim link verdiği diğer sitelerin gizlilik politikalarından hiçbir şekilde sorumlu değildir. Pastannecim web sayfası içerik ve görsel materyali firmamızın izni olmadan herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz ve postalanamaz. İnternet sitesini kullanımınız sırasında oluşacak sistem arızası, kesinti, virüs gibi hatalardan firmamız ve çalışanları sorumlu değildir. 

İstek, öneri ve dilekleriniz sistem yöneticilerimiz tarafından değerlendirilmekte ve gerekli hallerde size geri bildirim yapılmaktadır. İnternet sitemizin daha aktif kullanımı için görüş ve önerilerinizi sistem yöneticimize bildirebilir ve sistemimizin çalışması için bize destek olabilirsiniz. Pastannecim.com’a iletişim bölümündeki iletişim formundan ulaşabilir soru ve görüşlerinizi iletebilirsiniz. Aşağıdaki iletişim bilgilerinden de bize ulaşabilirsiniz. 

Adres : Erciyes İş Yerleri Sitesi Macun Mah. 187. Cd. No: 9 Macunköy / Ankara

Tel : 312 387 1 333 - 387 3 000 Faks : 312 387 3 111

haber listemize katılın

Sevdiklerinizin özel günlerini hatırlamak artık çok kolay. Özel günlerinizde özel tasarımlarımızla mutluluğunuzu paylaşıyoruz. Siz tasarlayın, biz hazırlayalım!

Gönder